Hakkımızda

First slide

Kurumsal Bilgiler

2002 yılında Av. Ayşegül Mermer tarafından kurulan Mermer Hukuk Bürosu istikrarlı gelişmeyle Türkiye’nin saygın hukuk bürolarından biri haline gelmiştir.

Bugün geniş bir çevrede hukuk hizmeti veren büromuz en verimli şekilde çözüme ulaşmak amacıyla çalışma alanlarına göre uzmanlaşmış kadrosuyla müvekkillerin ticari amaçları ve önceliklerini esas alarak her bir müvekkilin kendine özgü ihtiyacına göre hukuk alanında veya hukuk alanı dışında akademik çalışmaları ile tanınan danışmanların desteğini de alarak hukuk hizmeti sunmaktayız.

Vizyonumuz ve Misyonumuz


Avukat ve müvekkil arasındaki ilişki hiç şüphesiz karşılıklı güven esasına dayanır. Avukatlık hizmeti uyuşmazlıkların çözümünde geniş vizyonlu analizlerin, sağduyulu ve süratli çözümlerin bilinci ile hareket etmeyi gerektirir. Esasında hukuk alanındaki yaklaşım ve ihtilaflar ortaya çıkmadan önce muhtemel sorunları daha doğmadan engelleyerek tedbirleri almaktan geçer.

Güçlü olanı haklı kılmak yerine haklı olanı güçlü kılmaya çalışmayı prensip haline getiren hukuk büromuzda bireysel ve kurumsal müşavirlik ve danışmanlık hizmeti verirken "koruyucu hukuk" kurallarını referans alarak işe başlar ve vekillik hizmeti veririz. Hukuki ihtilaflar çözümünde “uzmanlaşma” kültürünün yerleşmesi için çalışırız.